Pomagamy Rodzinom rozwinąć skrzydła

Aby wszystkie rodziny na Targówku miały wiedzę i umiejętności, potrzebne by wychowywać szczęśliwe dzieci.

Pozytywna Dyscyplina dla Profesjonalistów pracujących z dziećmi na Targówku

Zapraszamy na cztery trzygodzinne spotkania poświęcone samoregulacji w kontekście pracy z dziećmi.

TERMINY: 31 stycznia, 14, 21, 28 lutego 2024 w godzinach 9:30 – 12:30

Prowadzące: Magdalena Skorupka i Anna Czechowska

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów dla Kadry Wychowawczej pracującej w żłobkach i przedszkolach oraz innych placówkach sprawujących opiekę oraz wspierających rozwój dzieci w wieku 0-6 lat na terenie Targówka rewitalizowanego. Proponujemy Państwu cztery spotkania szkoleniowe z Pozytywnej Dyscypliny. 

W trakcie cyklu warsztatów opowiemy o podstawowych założeniach Pozytywnej Dyscypliny, zobaczymy, co to znaczy być uprzejmym i stanowczym, czyli porozmawiamy o granicach i egzekwowaniu zasad,  przyjrzymy się karom i nagrodom i zasadności ich stosowania, porozmawiamy również o potrzebach i przede wszystkim będziemy mówić o samoregulacji, czyli o tym, jak nie wychodzić z siebie (przynajmniej nie za często 🙂 Będziemy zastanawiać się, jak lepiej rozumieć samego siebie, przyglądać się swoim reakcjom i zachowaniom i odpowiednio je zmieniać. Poznamy narzędzia, które mogą być pomocne w budowaniu relacji, wprowadzaniu zasad i reguł. 

Udział bezpłatny, warsztat realizowany w ramach projektu „Ta Szansa dla Rodzin BIS” współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy. Pierwszeństwo zapisu mają specjaliści pracujący na terenie Targówka rewitalizowanego.

Zapisy
Link do formularza
Data wydarzenia
31/01/2024
Wiek uczestników
18 lat do 100
Cena
0 zł
Współfinansowane przez:
Skip to content