Pomagamy Rodzinom rozwinąć skrzydła

Aby wszystkie rodziny na Targówku miały wiedzę i umiejętności, potrzebne by wychowywać szczęśliwe dzieci.

OBŁASKAWIĆ KONFLIKT – warsztaty

Zapraszamy serdecznie na warsztaty dotyczące konfliktu.

Przyjrzymy się temu, czym właściwie konflikt jest. Jak go rozumiesz/czujesz/doświadczasz? Jakie emocje się pojawiają, myśli i przekonania. I jak takie postrzeganie konfliktu na Ciebie wpływa? Jak reagujesz i jaką pozycję przyjmujesz wobec konfliktu. Czy jest to raczej coś, czego unikasz (czasem za wszelką cenę), czy może coś, co lubisz i w czym czujesz się jak ryba w wodzie. Obejrzymy go sobie z różnych stron i obierzemy, jak cebulę, żeby zobaczyć, co jest w środku.

W drugiej części warsztatu skupimy się na tym, jak go „obłaskawić”, jak sprawić, żeby sobie lepiej z nim radzić i przyjąć wobec niego pozycję, w której to ty zarządzasz nim, a nie on tobą, czyli skupimy się bardziej na narzędziach. Będziemy pracować nie tylko przez umysł, ale przede wszystkim doświadczalnie. Możesz spodziewać się ćwiczeń, które pozwolą na zobaczenie innych perspektyw i które uwolnią cię od starego sposobu podejścia do konfliktu.

Będziemy wykorzystywać elementy arteterapii, dramy stosowanej, pracy z ciałem, aby zaprzyjaźnić się z konfliktem i wejść z nim w dialog.

Zapraszamy też na warsztaty pary, choć uprzedzamy, że będzie to warsztat,  a nie praca terapeutyczna, więc nie będziecie skupiać się na rozwiązywaniu „waszych” konfliktów, lecz raczej na poznaniu narzędzi, które pozwolą wam lepiej poradzić sobie z nim samodzielnie.

WARSZTATY W WEEKEND: 10 i 11 lutego lub 11 lutego i 10 marca 2024

GODZINY: 9:30-16:00 z przerwą na lunch

MIEJSCE: TA Szansa, ul. Radzymińska 111a/113

CENA: 500 zł za osobę, 850 zł za parę

PWORADZENIE: Anna Czechowska i Ewa Kurzawa

Potwierdzenie zapisu oraz informacje o płatności prześlemy mailem. 

Zapisy
Link do formularza
Data wydarzenia
10/02/2024
Wiek uczestników
18 lat do 100
Cena
500 zł
Współfinansowane przez:
Skip to content