Pomagamy Rodzinom rozwinąć skrzydła

Aby wszystkie rodziny na Targówku miały wiedzę i umiejętności, potrzebne by wychowywać szczęśliwe dzieci.

Natalia Żelakiewicz

W Ta Szansa znana jest z koordynowania zajęć TUS oraz terapii dzieci, młodzieży i dorosłych. O sobie pisze tak: Jestem terapeutą rodzinnym, terapeutą skoncentrownym na rozwiązaniach, trenerem umiejętności społecznych, terapeutą uzależnień, specjalistą interwencji kryzysowej, praktykiem metody Kids’ Skills – „Dam radę” dla dzieci i młodzieży, Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i wczesnego dzieciństwa, pedagożką, praktykiem IFS, w trakcie 4 letniej szkoły psychoterapii Gestalt. 

Specjalizuje się w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Prowadzę również terapię osób dorosłych. W pracy odwołuję się głównie do założeń psychoterapii Gestalt oraz Internal Family System (pracy z systemem wewnetrzej rodziny). Szczególną wagę przykładam do budowania relacji opartej na zaufaniu i szacunku do każdego człowieka oraz do jego sytuacji życiowej. Kieruję się zasadą, że klient aktywnie i twórczo uczestniczy w procesie terapeutycznym. Moją rolą w tym procesie jest wsparcie Klienta, by – pozostając w zgodzie z samym sobą – mógł rozwijać swoją świadomość i odnajdywał lepsze sposoby funkcjonowania. W procesie psychoterapii dążę do przywrócenia naturalnej harmonii człowieka poprzez zintegrowanie wszystkich aspektów jego natury: ciała, umysłu, ducha i emocji.  

Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etyczno-zawodowym. W Szansie jestem kierownikiem merytorycznym Treningów Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży, gdzie pracuję w oparciu o swój autorski program oraz prowadzę gabinet psychoterapii. 

Stale rozwijam swoje umiejętności, a także uczestniczę w konferencjach naukowych dotyczących psychoterapii. Regularnie biorę udział w szkoleniach specjalistycznych w zakresie wybranych zagadnień klinicznych w ośrodkach kształcenia terapii krótkoterminowej oraz IFS, a także raz w miesiącu uczestniczę w superrewizji Gestalt.

 W wolnym czasie uwielbiam: tańczyć, gotować i spędzać czas z przyjaciółmi. Największą inspiracją w moim życiu są moje dzieci, które wyznaczają mi kierunek pracy nad sobą oraz mąż, który daje dużo wyzwań i wsparcia w codziennym życiu.

Skip to content