Pomagamy Rodzinom rozwinąć skrzydła

Aby wszystkie rodziny na Targówku miały wiedzę i umiejętności, potrzebne by wychowywać szczęśliwe dzieci.

Anna Czechowska

Trenerka, coach ( ICC), master NLP, prekursorka podejścia Pozytywna Dyscyplina w Polsce oraz jego certyfikowana edukatorka. Z wykształcenia filolożka i nauczycielka. Tłumaczka książek dla dzieci, powieści i poradników z zakresu wychowania dzieci i rozwoju osobistego.

Posiada bogate doświadczenie w pracy z ludźmi, między innymi z rodzicami i nauczycielami. Prowadzi warsztaty rozwojowe, umiejętności miękkich, warsztaty dla rodziców dzieci w różnym wieku, warsztaty dla nauczycieli oraz konsultacje indywidualne. Bliskie jest jej podejście NVC i jego filozofia. Nieustannie dokształca się i poszerza swoją wiedzę oraz szlifuje umiejętności. 

Pracuje indywidualnie w procesach coachingowych, towarzysząc ludziom w pożądanych przez nich zmianach w tempie, które sami wybierają. W pracy ważna jest dla niej autentyczność, szczerość i skuteczność, wierzy w to, że wiedza i większa samoświadomość mają realny wpływ na indywidualne ludzkie życie, pozwalając każdemu podejmować lepsze decyzje, a przez to osiągać większe spełnienie i brać większą odpowiedzialność za siebie i własne zachowania.

Wyznaje maksymę, że zmiana to jedyna stała. Mama Maksymiliana (17 lat) i Janka (9 lat).

Skip to content